בעבר עסקים רבים אשר החליפו את המחשוב במשרדים, הניחו את כל הציוד בארגזים וזרקו אותם בזבל, או בחולות של אשדוד.

המשרד להגנת הסביבה

לאור הרצון לשמור על הקרקע, המשרד להגנת הסביבה חוקק כמה חוקים הנוגעים לנושא השמירה על הקרקע ולכן סוגים שונים של פסולת מנותבים למפעלי מחזור. זו הסיבה שכאשר יש בעסק כמות של פסולת אלקטרונית אשדוד הלקוחות מתקשרים לחברת המחזור ומתאמים את המועד הנוח להם עבור איסוף כל התכולה והעברתה אל המפעלים החדשניים.

כל הציוד של פסולת אלקטרונית אשדוד מועמס על הרכבים ומעבר למפעל כדי לבצע מחזור. כל הציוד נגרס לשבבים קטנים במיוחד וזאת כדי שלא תהיה כל אפשרות לשחזר את המידע.

איסוף של פסולת אלקטרונית מאשדוד

כדי שהלקוחות לא ישליכו פסולת אלקטרונית אשדוד במקומות שאינם מתאימים לכך, כמו בפח הזבל או בדיונות, הדרך הנוחה ביותר היא ליצור קשר עם חברת המחזור והם כבר מטפלים באופן מקצועי בכל תכולת הארגזים שיש בהם המלאי הנאגר כולל מחשבים ישנים, שרתים לא פעילים, טלפונים משרדיים, טלפונים סלולריים שאינם בשימוש כיוון שהם ישנים, כבלי תקשורת, כרטיסים אלקטרוניים, מקלדות, דיסקים קשיחים ועוד.

מפעל המחזור

המשאית מעבירה את כל פסולת אלקטרונית אשדוד למפעל המחזור ובו מבצעים העובדים המיומנים את הפיצול של הפריטים השונים על פי סוגיהם. לכל אחת מהאופציות של פסולת אלקטרונית אשדוד, יש שיטות אחרות של מחזור ולכן ממיינים אותם כהלכה ולאחר מכן כל סוג מופנה לשיטת גריסה וגריטה אחרת כדי שהם יהיו חסרי שימוש ואיש לא יוכל להשתמש בנתונים שקיימים בהם.

ריכוז של פסולת אלקטרונית

במשרדים שבהם מבצעים שינויים של מערך המחשוב, אוספים את כל הפריטים הלא נחוצים בארגזים והעובדה שנציגי מפעל המחזור מגיעים לאסוף אותם, היא שיטה נוחה מאד עבור כל הצדדים שמעוניינים בשמירת הסביבה.

נציגי מפעל המחזור שלנו ישמחו להגיע ולאסוף את כל הארגזים הללו כדי שיהיה לכם מקום פנוי במשרד והפסולת תושמד על פי הכללים הבין לאומיים ובהתאם להנחיות של המשרד להגנת הסביבה. תאמו איתנו מועד איסוף ונגיע.

מוזמנים לקרוא בנוסף: