מיחזור אלקטרוניקה הרצליה

מיחזור אלקטרוניקה בהרצליה לעסקים

העיר הרצליה אשר ממוקמת לחופי הים התיכון ידועה לא רק בחופיה היפים ובאיכות החיים הגבוהה שלה אלא גם בהיותה חלוצה בתחום מיחזור אלקטרוניקה. בשנים האחרונות הרצליה הפכה למודל לחיקוי עבור ערים אחרות בישראל תוך שהיא דוגלת בשיתוף פעולה של חברות פרטיות עם חברת שורו אשר מציעה פתרונות חדשניים ונגישים לצורך מיחזור פסולת אלקטרונית בהרצליה.

מאמר זה יעסוק במגוון התחומים בהם ניתן לקבל שירות מיחזור אלקטרוניקה בחברת שורו. בואו נתחיל!

שורו מיחזור אלקטרוניקה

מהי פסולת חשמלית?

המונח "פסולת אלקטרונית" מתייחס לכל סוג של ציוד אלקטרוני שכבר לא נמצא בשימוש ומחייב טיפול מיוחד בהקשר של השמדה או מיחזור כמו כל פסולת אחרת. מה עושים עם פסולת ואלקטרונית? לא ניתן פשוט להשליך פסולת אלקטרונית לאשפה מכיוון שמדובר בסוג של פסולת מזהמת ומסוכנת אשר מצריכה טיפול מיוחד.

שירותי ITAD מקצועיים

חברת שורו מציעה לחברות וארגונים בהרצליה שירותי ITAD מקצועיים ומאובטחים (IT Asset Disposal). השירות ניתן בהתאם לחוקים סביבתיים ובמסגרתו אנחנו מציעים איסוף נוח וישיר מכל נקודה בארץ וגם שירותי אריזה ושינוע מאובטח. מבחינת אבטחת מידע אנחנו מספקים:

  • שירות מחיקת מידע טוטלית (Data Wiping) באמצעות Blancco העומדת בכל תקני התעשייה המחמירים.
  • נטרול הדיסק באמצעות מערכת Degauser ייעודית.
  • השמדה פיזית של מידע רגיש באמצעות מגרסה מתקדמת.

 

בנוסף, במסגרת שירותי ITAD אנחנו מציעים לכם מקסום שווי על ציוד מחשוב IT ישן באמצעות מכירה מחודשת שלו דרך רשת ההפצה שלנו. כל מידע רגיש האגור בדיסקים יימחק עפ"י תקני האבטחה המחמירים ביותר בתעשייה. אנו עומדים בחוקים סביבתיים כך שכל ציוד IT אשר לא ניתן לחדשו לצורך שימוש חוזר יועבר לתהליך מיחזור מסודר. נציין כי תהליך המיחזור נעשה בהתאם להנחיות המשרד לאיכות הסביבה, ויש ברשותינו יש את כל ההיתרים הנדרשים.

 

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

מיחזור מוצרי אלקטרוניקה

חברת SHURU ממחזרת מוצרי אלקטרוניקה ופסולת אלקטרוניות של חברות, ארגונים ומפעלים בכל רחבי הארץ. אנחנו אוספים מכם את כל הציוד האלקטרוני שקיים אצלכם בין אם הוא תקול או שאין בו יותר צורך, זאת לאחר ביקור ללא עלות לצורך אבחון של הציוד האלקטרוני אותו נוכל להעביר לצורך ביצוע עבודת מיחזור וטיפול נכון.

חברת SHURU רוכשת, מפנה וממחזרת מוצרי אלקטרוניקה שונים כגון מחשבים נייחים וניידים, שרתים, כרטיסים ורכיבים אלקטרוניים, מכונות הדפסה וצילום, מקלדות, עכברים ומסכים שונים.

שורו שומרים על החוק והסביבה

פסולת אלקטרונית מכילה חומרים מגוונים כולל ברזל, פלדה, פלסטיק, מתכות כבדות ועוד. דו"ח של האו"ם מיולי 2020 הדגיש כי כמות הפסולת האלקטרונית ברחבי העולם גדלה בשיעור של 20% תוך חמש שנים. פחות מחמישית מהפסולת מועברת לתהליך מיחזור, דבר שגורם לסיכונים בריאותיים ולנזקי סביבה רבים.

בשנת 2013 ייצרו בישראל למעלה מ-130,000 טון של פסולת אלקטרונית וחשמלית בשנה אחת בלבד. למעשה, מוטב לכולנו שפסולת אלקטרונית תובל למיחזור ולא תישלח למטמנות האשפה לצורך מניעת נזקים סביבתיים ובריאותיים. מדינת ישראל כמו מדינות רבות בעולם החלו לקחת אחריות ולפעול למניעת הנזקים הכבדים שקיימים בהשלכת פסולת אלקטרונית ביחד עם אשפה רגילה.

שורו - המומחים למיחזור אלקטרוניקה

חברת שורו מיחזור אלקטרוניקה הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling) ונכסי IT. יש לנו ניסיון רב בתפעול וביצוע משימות פינוי ומיחזור מורכבות דוגמת חדרי תקשורת, מרכזיות, ארונות, חוות שרתים ועוד.

שורו הינה מהיצואניות הגדולות בישראל של כרטיסים ורכיבים אלקטרוניים הנשלחים להמשך טיפול בבתי זיקוק גדולים בחו"ל לשם מיצוי המתכות האל-ברזליות ומתכות יקרות אשר מצויות בהם.

החברה קנתה לעצמה מעמד מוביל בענף בזכות רמת המקצועיות, שירות מהיר ואמין וכמובן שמירה על מחירים תחרותיים.

זקוקים למידע נוסף לגבי מיחזור אלקטרוניקה? נשמח להעניק לכם שירות ולענות על כל שאלה בתחום מיחזור מוצרי אלקטרוניקה ומתכות. אנחנו זמינים עבורכם תמיד בטלפון  077-231-8099 או במייל [email protected].

שירותי מיחזור נוספים:

אודות שורו

חברת שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling).
החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה.

פרטי יצירת קשר

מלאו את הפרטים בטופס:

הפתרונות שלנו בסרטון קצר

סרטון מיחזור אלקטרוניקה
נגן וידאו
דילוג לתוכן