מחזור מוצרי אלקטרוניקה

מחזור מוצרי אלקטרוניקה בחברת שורו

כידוע ציודי אלקטרוניקה שונים, מכשירי חשמל אלקטרוניים ומערכות מחשוב שונות, כולם הינם פסולת אלקטרונית, אשר בה יש לנהוג לא פסולת רגילה היות ואותה ניתן למחזר ולהשמישה מחדש.
הדבר ידוע ומוכר והטיפול בפסולת זו בהתאם לדרישות על פי החוק הינה בעלת חשיבות רבה לבריאותנו, לסביבה ולחסכון משאבי הטבע היקרים ומסיבות חשובות נוספות.

על כן, אנו בחברת שורו פועלים לשם המחזור והשמשתם מחדש של מוצרי האלקטרוניקה וציודי המחשוב השונים. אנו בעלי כל האמצעים השונים הנדרשים לשם פעולות אלו ועל פי החוק ובהתאם לכל התקנים הרלוונטיים ומבצעים את עבודתנו במלוא האחריות והמקצועיות במיומנות רבה עם ניסיון רב בתחום של כל עובד במפעלנו.

פסולת של מוצרי אלקטרוניקה היא למעשה כל אותם מכשירים אלקטרוניים הפועלים ואינם בשימוש עוד או לחלופין מוצרים תקולים אשר אל לנו להשליכם ולערבבם עם פסולת רגילה אשר נשלחת למטמנות אשפה רגילה כיוון שהנזקים העלולים להיגרם הינם רבים ובלתי הפיכים.

המתכות שבמוצרי האלקטרוניקה

מוצרי אלקטרוניקה מורכבים ממתכות שונות, בין היתר עופרת, בדיל, פלטינה, כספית וזהב הניתנים למחזור או לשימוש מחדש.
מוצרי האלקטרוניקה הינם למעשה כל אותו ציוד חשמלי ואלקטרוני או מוצר המכיל רכיבים אלו ופועל על זרם חשמלי או שדה אלקטרומגנטי כגון כל מוצרי ה IT השונים, מחשבים נייחים וניידים על כל חלקיהם השונים, שרתים, ציודי תקשורת כבדים, מדפסות, מכונות צילום, טלפונים שולחנים וסלולאריים, כבלים, סוללות, ספקי כוח, מצברים, אל פסק וכיוצ"ב.

אנו בחברת SHURU מציעים איסוף היישר מבית העסק, המפעל או החברה שלכם ופינוי למפעלנו בצורה מאובטחת לטיפול של כל מוצר בהתאם בין אם מדובר למחזור או לשימוש מחדש, בפירוק עד למצב חומרי הגלם ממנו מורכב המוצר וניצול מקסימלי של חומרי הגלם השונים המוחזרים לתעשייה בתהליך גריטה אשר הינו גריסה לחלקיקים הקטנים ביותר וסילוק מפגעים פוטנציאליים מפסולת זו.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

כל תהליך מחזור מוצרי האלקטרוניקה ופסולת זו יקר וחייב להתבצע בהתאם לתקנים מיוחדים וברגולציה ממשלתית. אנו ב שורו מחזור מוצרי אלקטרוניקה בעלי כל האמצעים הנדרשים ופועלים במגוון שיטות המחזור השונות הקיימות בהתאם לחוק ולכל התקנים הרלוונטיים ובעלי צוות מיומן ומנוסה כך שאתם יכולים להיות בטוחים שפסולת אלקטרונית זו מטופלת כראוי בצורה מקצועית וכאמור השירות שלנו אלכם מקצועי ואמין ומתבצע בקלות ובמהירות לנוחיותכם המרבית. נשמח להעניק גם לכם את שירותנו ולענות על כל שאלה ופנייה בנושא המחזור מוצרי האלקטרוניקה ופסולות אלקטרוניות.

שירותי מיחזור נוספים:

אודות שורו

חברת שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling).
החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה.

פרטי יצירת קשר

מלאו את הפרטים בטופס:

הפתרונות שלנו בסרטון קצר

סרטון מיחזור אלקטרוניקה
נגן וידאו