גריסת דיסקים

איסוף פסולת אלקטרונית

בכל עסק יש סודות מסחריים בעלי ערך רב ולכן כאשר מחליפים מחשוב קיימת חשיבות גבוהה לביצוע תהליך של גריסת דיסקים.

המידע העסקי הסודי

בכל עסק קיים חשש שמישהו יעלה על כל המידע שקיים בדיסקים או על חלק ממנו ולכן הם בוחנים את כל הדרכים להשמדת המידע. הדרך הנכונה ביותר היא גריסת דיסקים וזאת לאור העובדה שמדובר בתהליך מקצועי שבזכותו לא נשאר כלום מהדיסק. כל הרבדים החיצוניים והפנימיים של הדיסק הופכים לשבבים בגודל מיניאטורי ולכם הם לא יועילו לאף אדם. גם אם הוא ינסה לחבר אותם הוא לא יצליח לבצע זאת. 

שורו מיחזור אלקטרוניקה

אופן גריסת הדיסקים

עסקים שמעבירים את הדיסקים להליך של גריסה, מעוניינים שכל הדיסקים יושמדו לחלוטין ושלא תהיה כל יכולת להוציא מהם כל פרט ולא הקטן ביותר. לצורך כך מתבצע הליך של גריסת דיסקים באמצעות מגרסה ייעודית למטרה זו. מדובר במכשור מתוחכם ומשוכלל אשר גורס את כל הדיסקים לשבבים קטנטנים אשר גם אם מישהו ייקח אותם הוא לא יצליח לשחזר את המידע שלהם.

המכשור הוא ייחודי והוא קיים במפעל למטרה זו בלבד. עסקים רבים מכל הארץ מעבירים אלינו את המוצרים הללו עבור ביצוע גריסת דיסקים.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

שיתוף של הלקוחות בתהליך הגריסה

עבור השקט הנפשי של הלקוחות, נציג שלהם מוזמן לצפות בהליך הגריסה כדי לוודא שבוצעה עבודה מקצועית מתחילתו של התהליך ועד סופו ושלא נשאר כל חלק שלא נגרס. לאור חשיבותו הרבה של תהליך זה, הוא מפוקח ומבוקר על ידי אנשי מקצוע מנוסים של החברה. בתום העבודה, הלקוח מקבל אישור על כך שבוצעה השמדה מלאה והפסולת הועברה למחזור.

מחזור סביבתי

בתום הליך זה כל חלקיקי הגריסה מועברים לטובת מחזור סביבתי וכך מבצעים את המיצוי של המתכות שהיו בדיסקים המקוריים. החומרים הללו משביחים את הקרקע וכך כל הגורמים נהנים מכל העולמות.

אם אתם מבצעים שינויים במערך המחשוב בחברה ויש לכם דיסקים להשמדה, דברו אתנו ואנחנו נשמח לבצע עבורכם הליך ייחודי זה במיומנות רבה ובמלוא תשומת הלב, תוך שיתוף נציג שלכם לבקרה ופיקוח.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

שירותי מיחזור נוספים:

אודות שורו

חברת שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling).
החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה.

פרטי יצירת קשר

מלאו את הפרטים בטופס:

הפתרונות שלנו בסרטון קצר

סרטון מיחזור אלקטרוניקה
נגן וידאו
דילוג לתוכן