פינוי פסולת אלקטרונית

פסולת אלקטרוניקה פתח תקווה

המודעות לנושא מחזור פסולת ולנושא השמירה על איכות הסביבה מקבל חיזוק משנה לשנה. סוגים שונים של חומרים מועברים למפעלי המחזור החדשניים אשר פועלות בטכנולוגיות מתקדמות, כדי לבצע הפרדה והשבחה מחדש של חומרים שונים כמו פלסטיק, זכוכית, מתכות, פסולת אלקטרונית ועוד.

שורו מיחזור אלקטרוניקה

פסולת אלקטרוניקה פתח תקווה - מידע נוסף

כאשר משליכים פסולת אלקטרוניקה פתח תקווה לקרקע במקומות שונים שאינם מיועדים להעברת פסולת רעילה, יש לכך השלכות על הקרקע וקיים חשש שתהיה השפעה רבת שנים גם למי התהום. לכן מי שמבצע מהלכים מסוג זה מבצע עבירה פלילית ועלול לקבל את העונשים הקבועים בחוק על כך.

לכן יש הנחיות ברורות לשמור על המוצרים האלקטרוניים כמו מחשבים, ציוד תקשורת, מדפסות, סוללות מצברים ועוד ולתאם את איסוף הפסולת הרעילה כדי להעבירם למפעל המחזור.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

תהליך מחזור מוצרי פסולת רעילה

קיים נוהל מובנה ומדויק של הטיפול בנושא פסולת אלקטרוניקה פתח תקווה. בשלב ראשון כל הציוד נאסף ומועבר למפעל המחזור, במקום זה מתבצע הליך של קליטה, שקילה, מיון ותיעוד. המטרה היא למקסם את שווי השימוש בכל פריט ולעשות כל שניתן כדי למצות את המתכות האל ברזליות ומתכות נוספות שערכן הוא יקר וזאת כדי לבצע בהן שימוש חוזר.

יש פריטים שמועברים להשמדה, אחרים להתכה בחום גבוה כדי לייצר מהם מוצרים חדשים. פריטים כמו כונני מחשב בעלי מידע רגיש ומסווג שקיימת חשיבות לשמור על כך, ננעלים בחדר ייעודי למטרה זו ובשלב שני מוחקים את הכוננים, כדי שהנתונים לא ייחשפו בפני איש.

טיפול יוצא דופן בכרטיסים אלקטרוניים

בכרטיסים אלקטרוניים שהוצאו ממכשירים שונים שהכילו פסולת אלקטרוניקה פתח תקווה, קיימים רכיבים ייחודיים שהם יקרים מאד ולכן המטרה היא להציל אותם בדרכים שונות. אחת הדרכים לכך היא העברת הכרטיסים הללו לבתי זיקוק גדולים בחו"ל. במפעלים האלו מתבצע הליך של מיצוי המתכות כדי להוציא מהן את המיטב.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

 

שירותי מיחזור נוספים:

אודות שורו

חברת שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling).
החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה.

פרטי יצירת קשר

מלאו את הפרטים בטופס:

הפתרונות שלנו בסרטון קצר

סרטון מיחזור אלקטרוניקה
נגן וידאו