מיחזור מוצרי אלקטרוניקה

מיחזור מוצרי אלקטרוניקה

חברת SHURU ממחזרת מוצרי אלקטרוניקה ופסולות אלקטרוניות מחברות, ארגונים ומפעלים בכל רחבי הארץ. אנו מבצעים את פעולות האיסוף והפינוי של כל הציוד האלקטרוני הקיים אצלכם, בין אם הוא תקול או שאין בו צורך עוד, וכל זאת לאחר ביקור אצלכם, ללא עלות, לצורך אבחון וייעוץ של כל מה שיכול להוות פסולות אלקטרוניות ושברצונם שנפנה ונקנה מכם, כל מוצר או פסולת לפי סוג, כמות וגודל שנוכל להעביר למפעלנו לצורך ביצוע עבודת המיחזור וטיפול נכון, יעיל ואחראי של פסולות מסוכנות ורעילות כמו פסולות אלקטרוניות. באמצעותנו כל הכלים, האמצעים, הכישורים והניסיון של הצוותים העובדים והפועלים בחברתנו על פי החוק והתקנים הבינלאומיים המחמירים שישנם בתחום.

מגוון שירותים למיחזור מוצרי אלקטרוניקה

אנו מתמחים בכל תחום של מיחזור מוצרי אלקטרוניקה ופסולות אלקטרוניות ומתכתיות. המטרה שלשמה אנו מגויסים היא מניעה וצמצום של פסולות אלקטרוניות וניצול מקסימלי על ידי השמשה חוזרת של המוצרים ושל מרכיבי המוצרים שמוחזרים למצב של חומר גלם הנשלח לתעשייה מחדש, כך שהיתרונות שמהם כולנו מרווחים הם חיסכון כספי רב, ניצול מקסימלי של משאבי הטבע היקרים אשר הולכים ונעלמים מהעולם ויעילות אפקטיבית בכל הנושא של צמצום הנפח של אשפה זו שתופסת מקום רב ומעל לכל שמירה והגנה על סביבתנו לטובת אורח חיים בריא וטוב יותר לנו ולכל יצור חי וצומח על פני כדור הארץ.   

לרשימה המלאה של מוצרי האלקטרוניקה הניתנים למיחזור לחץ כאן >>>

מיחזור מוצרי אלקטרוניקה
בתמונה שירות מיחזור ITAD לפרטים נוספים >>>

הצעות המחיר השתלמות ביותר

חברת SHURU רוכשת, מפנה וממחזרת מוצרי אלקטרוניקה שונים ורבים, כגון ציודי מחשוב שונים, על כל מרכיביהם השונים, בין אם מדובר במחשבים נייחים או ניידים או שרתים. וגם כל נושא ציוד ה IT על כל מרכיביו ממוקסם על ידי חברתנו. כרטיסים אלקטרוניים, רכיבים אלקטרוניים. מכשירים ומכונות הדפסה וצילום, מקלדות, עכברים ומסכים שונים. ובנוסף כל ציוד התקשורת הכבדה למשל: ארונות מחשוב וחדרי שרתים. כבלים, סוללות, מצברים, כבלים ועוד… למעשה כל אלו נחשבים מוצרי אלקטרוניקה אשר מוטב לכולנו שימצאו דרכם למיחזור ולא למטמנות האשפה הרגילה.

אנו בחברת SHURU מחויבים לשירות מקצועי, מהיר ויעיל ונשמח להגיע גם אלכם לפגישה חינם, לייעוץ והכוונה בנושא, לפנות מכם ללא עלות את הפסולות האלקטרוניות ואף לרכוש ולשלם לכם על כל המוצרים השונים ועל האיסוף מכם.

שומרים על החוק והסביבה

מדינת ישראל כמו מדינות רבות בעולם החלו לקחת אחריות ולפעול למניעת הנזקים הכבדים שיש בהשלכת פסולות אלקטרוניות יחד עם אשפה רגילה. ההבנה כי פסולות אלו גורמות לנזקים אקולוגיים כבדים ובלתי הפיכים ומסכנות ממשית את בריאותנו ובייחוד את הדורות הבאים, הביאה לידי הפתרון של מיחזור פסולות אלקטרוניות ומתכות.

נשמח להעניק שירות גם לכם ולענות על כל שאלה בתחום מיחזור מוצרי אלקטרוניקה ומתכות.

צרו קשר
close slider

[recaptcha]