מיחזור מוצרי אלקטרוניקה

מיחזור מוצרי אלקטרוניקה בחברת שורו

חברת SHURU ממחזרת מוצרי אלקטרוניקה ופסולות אלקטרוניות מחברות, ארגונים ומפעלים בכל רחבי הארץ.
אנו מבצעים את פעולות האיסוף והפינוי של כל הציוד האלקטרוני הקיים אצלכם, בין אם הוא תקול או שאין בו צורך עוד, וכל זאת לאחר ביקור אצלכם, ללא עלות, לצורך אבחון וייעוץ של כל מה שיכול להוות פסולות אלקטרוניות ושברצונם שנפנה ונקנה מכם, כל מוצר או פסולת לפי סוג, כמות וגודל שנוכל להעביר למפעלנו לצורך ביצוע עבודת המיחזור וטיפול נכון, יעיל ואחראי של פסולות מסוכנות ורעילות כמו פסולות אלקטרוניות.
באמצעותנו כל הכלים, האמצעים, הכישורים והניסיון של הצוותים העובדים והפועלים בחברתנו על פי החוק והתקנים הבינלאומיים המחמירים שישנם בתחום.

הצעות המחיר השתלמות ביותר

חברת SHURU רוכשת, מפנה וממחזרת מוצרי אלקטרוניקה שונים ורבים, כגון ציודי מחשוב שונים, על כל מרכיביהם השונים, בין אם מדובר במחשבים נייחים או ניידים או שרתים.

גם כל נושא ציוד ה IT על כל מרכיביו ממוקסם על ידי חברתנו. כרטיסים אלקטרוניים, רכיבים אלקטרוניים. מכשירים ומכונות הדפסה וצילום, מקלדות, עכברים ומסכים שונים.
ובנוסף כל ציוד התקשורת הכבדה למשל: ארונות מחשוב וחדרי שרתים. כבלים, סוללות, מצברים, כבלים ועוד…

למעשה כל אלו נחשבים מוצרי אלקטרוניקה אשר מוטב לכולנו שימצאו דרכם למיחזור ולא למטמנות האשפה הרגילה. אנו בחברת SHURU מחויבים לשירות מקצועי, מהיר ויעיל ונשמח להגיע גם אלכם לפגישה לייעוץ והכוונה בנושא, לפנות מכם ללא עלות את הפסולות האלקטרוניות ואף לרכוש ולשלם לכם על כל המוצרים השונים ועל האיסוף מכם.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

שומרים על החוק והסביבה

מדינת ישראל כמו מדינות רבות בעולם החלו לקחת אחריות ולפעול למניעת הנזקים הכבדים שיש בהשלכת פסולות אלקטרוניות יחד עם אשפה רגילה.
ההבנה כי פסולות אלו גורמות לנזקים אקולוגיים כבדים ובלתי הפיכים ומסכנות ממשית את בריאותנו ובייחוד את הדורות הבאים, הביאה לידי הפתרון של מיחזור פסולות אלקטרוניות ומתכות. נשמח להעניק שירות גם לכם ולענות על כל שאלה בתחום מיחזור מוצרי אלקטרוניקה ומתכות.

שירותי מיחזור נוספים:

אודות שורו

חברת שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling).
החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה.

פרטי יצירת קשר

מלאו את הפרטים בטופס:

הפתרונות שלנו בסרטון קצר

סרטון מיחזור אלקטרוניקה
נגן וידאו