מיחזור כרטיסים אלקטרונים

מיחזור כרטיסים אלקטרונים

לפסולת אלקטרונית ולכרטיסים אלקטרוניים ולמעשה כל מכשיר חשמלי או דיגיטלי תקול, שבור או כזה שהחלטנו להחליפו, כולם פסולת בה יש לנהוג בדרך שונה מאשר בפסולת רגילה.

חברת SURU אוספת ורוכשת את כל אותם הציודים הדיגיטליים, האלקטרוניים ואת הכרטיסים האלקטרוניים ומבצעת את כל תהליך הפירוק והמחזור עפ"י חוק והתקנים הקיימים.

מיחזור כרטיסים אלקטרונים
מיחזור כרטיסים אלקטרונים בחברת שורו לפי דרישות חוק המיחזור

הדרך הנכונה למיחזור כרטיסים אלקטרונים

היות ופסולת זו מהווה סכנה חמורה לסביבה ואנו בני האדם עלולים לסבול כתוצאה מכך מנזקים בריאותיים ואורח חיינו ובריאותנו עלול להיפגע, ישנו צורך הכרחי ממשי להקפדת התנהגות ראויה עם פסולת זו וכרטיסים אלקטרוניים שבכוונתנו להשליך לאשפה.

אנו בחברת SURU פועלים לתהליך מיחזור פסולת אלקטרונית כנדרש. דואגים בתחילת תהליך המחזור להפרדת כל החלקים וכל הרכיבים על פי סוגיהם השונים. נבדקים כל אותם המוצרים שאנו רוכשים מכם ומה שניתן לעשות בו שימוש חוזר, אנו מתקנים ומה שלא עובר לגריסה כימית מיוחדת המחזירה את החומרים לצורתם היסודית, לחומרי גלם איתם ניתן לעשות שימוש מחדש.

שמירה על איכות הסביבה ועמידה בדרישות חוק המיחזור לעסקים

אנו מודעים לתופעת הצריכה המוגברת עם השנים במוצרים חשמליים, אלקטרומגנטיים, מחשוב על כל מוצריו השונים וכתוצאה מכך כמות פסולת זו שמצטברת ולא מטופלת כראוי ולא רק שפסולת זו תופסת נפח ומקום רב, היא גם מפגע מסוכן בשל המתכות והרעלנים שבה. אך אם נבחר בדרך הטובה והיעילה לטיפול בפסולת זו, נבחר באופציה של מחזור.

מיחזור כרטיסים אלקטרוניים
מיחזור כרטיסים אלקטרוניים לעסקים בחברת שורו

על כן אנו פועלים בעבודתנו בחברת SURU למניעת זיהום הסביבה והנזקים הנגרמים כתוצאה מכך ע"י צמצום משמעותי בפסולת הנשלחת למטמנות, ובנוסף לחיסכון בחומרי גלם חדשים הדרושים ליצירת חומרים אלקטרוניים חדשים, המופקים ממשאבי טבע יקרים, וכמובן לפתרון הפינוי ואיסוף פסולת זו מכם ותמורה כספית המשולמת לכם היות ורכיבים אלו הינם בעלי ערך רב.

חברת SURU הממחזרת כרטיסים אלקטרוניים ושאר ציוד המחשוב וציוד האלקטרוניקה בכלל, קוראת גם לכם למודעות, לשיתוף פעולה ולהתנהגות נכונה ויעילה בפסולת מסוג זה.

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לכתוב תגובה.

צרו קשר
close slider

[recaptcha]