מחיקת מידע

חוק פסולת אלקטרונית בארץ

כל המידע שנמצא על הדיסקים הקשיחים והניידים הוא לב ליבו של כל עסק ולכן קיימת חשיבות רבה לביצוע מחיקת מידע טוטאלית של מלוא המידע שנשאר על הדיסקים הישנים. מבצעים זאת לאחר שמוודאים שכל המידע הישן עבר במלואו לדיסק החדש שנמצא במחשב או בשרת החדש. כל מנהל של עסק מודע לתחרות בענף שבו הוא עוסק ולכן הוא יעשה כל שניתן כדי שתבוצע עבודה מקצועית ומיומנת בלבד של חברה שהיא בעלת מוניטין רב בנישה זו.

שורו מיחזור אלקטרוניקה

אופן מחיקת המידע מהדיסקים

מערכת BLANCCO שנמצאת ברשותנו היא מערכת מתקדמת טכנולוגית, בעלת יכולת ייחודית לבצע פעולות של SATA  וגם SSD  על מחשבים ניידים ונייחים. כמו כן היא מסוגלת לבצע מחיקה של מידע גם על דיסקים שהיו בשרתים שביצעו תפקידים שונים במערך המחשוב העסקי.

מערכת זו עומדת בכל התקנים הנדרשים, של אבטחה ולכן סוכנויות וארגונים ממשלתיים בכל העולם משתמשים רק במערכת זו לצורך מחיקת מידע מהדיסקים הישנים, ששימשו את מערך המחשוב עד לאחרונה.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

מחיקת מידע בבית העסק ?

ברשותנו קיימת גם מערכת מיוחדת שהיא ניידת וקומפקטית ולכן אפשר להגיע איתה לבית העסק בהתאם להזמנה שלו. במשרדי העסק מבצעים את מחיקת מידע של כל הדיסקים שקיימים ברשותו. מדובר בהליך שאינו ארוך והוא מתבצע במלוא האחריות תוך פיקוח ובקרה של הצוות וגם של נציג העסק שרואה את התוצר הסופי של הדיסק שמלוא המידע שהיה עליו נמחק.

גריסת ציוד ומחיקת מידע על פי סיריאליים

דרך נוספת עבור גריסת ציוד היא על פי סיריאליים. דרך זו מתאימה עבור ציוד שאין בו שימוש כמו ציוד תקשורת, אלקטרוניקה ומחשוב. אנו אוספים את הציוד בתיאום ומבצעים את הפעולות הנדרשות בכל הפריטים הללו.

אם יש ברשותכם דיסקים ניידים וקשיחים ואתם מעוניינים למחוק את כל המידע, אתם מוזמנים לפנות אלינו כדי שנבצע עבורכם עבודה מקצועית ביותר שבסופה כל המידע הקיים יימחק ולא יישארו שביבי מידע. בדרך זו תוכלו להיות שקטים שהמידע שהיה על הדיסק לא יגיע לשום גורם וכך לא תהיה חשיפה של נושאים אקוטיים השייכים לעסק.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

שירותי מיחזור נוספים:

אודות שורו

חברת שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling).
החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה.

פרטי יצירת קשר

מלאו את הפרטים בטופס:

הפתרונות שלנו בסרטון קצר

סרטון מיחזור אלקטרוניקה
נגן וידאו
דילוג לתוכן