מחיקת דיסקים

התקדמות הטכנולוגיה

תחום אבטחת המידע הוא אחד מהתחומים המאתגרים ביותר עבור כל חברה, ארגון ובית עסק, ולכן, גם במסגרת הליכי מיחזור של פסולת אלקטרונית בה מחויבים כל סוגי העסקים בישראל על פי חוק, קיימת חשיבות רבה לאופן בו ניתן למחוק את המידע הרגיש המופיע על גבי מערכות המחשוב ומוצרי האלקטרוניקה השונים המיועדים למיחזור.

אנחנו בחברת שורו – מיחזור אלקטרוניקה, עוסקים ומתמחים בהליכי מיחזור וטיפול בפסולת אלקטרונית ומאפשרים לכל סוגי העסקים הנדרשים על פי חוק בהליכי מיחזור של פסולת אלקטרונית, ליהנות גם מפתרונות ייעודים לצורך השמדה מוחלטת של כל המידע הרגיש הנאגר על גבי התקנים אלקטרוניים המיועדים למיחזור. בין היתר אנו מתמים בשירותי מחיקת דיסקים, לרבות, מחיקת קבצים מדיסקים קשיחים, התקני זיכרון ואמצעים נוספים בהם נאסף מידע עסקי כזה או אחר, וכל זאת במסגרת שירות ייעודי המוצע על ידינו בשם: השמדת מדיה מגנטית.

שורו מיחזור אלקטרוניקה

השמדת מדיה מגנטית - כיצד?

לרשותנו, מספר פתרונות שירות למטרות מחיקת דיסקים והשמדת מדיה מגנטית מכל סוג, וזאת במסגרת שירותי המיחזור הכוללים אותם אנו מציעים לחברות, ארגונים ועסקים המחויבים בהליכי מיחזור וטיפול בפסולת אלקטרונית על פי חוק.

בין יתר הפתרונות המוצעים על ידינו לצורך כך תוכלו למצוא:

  • שירותי גריסה באמצעות מכונה ייעודית לצורך השמדת דיסקים לחלקיקים קטנים מבלי יכולת שחזור של המידע המופיע על גביהם
  • מחיקת מידת מדיסקים באמצעות מערכת BLANCCO  הנחשבת למערכת המחיקה הטובה ביותר בעולם וזאת לנוכח העובדה שהיא עומדת בכל תקני האבטחה הנדרשים והמקובלים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

שירותי מיחזור נוספים:

אודות שורו

חברת שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling).
החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה.

פרטי יצירת קשר

מלאו את הפרטים בטופס:

הפתרונות שלנו בסרטון קצר

סרטון מיחזור אלקטרוניקה
נגן וידאו
דילוג לתוכן