פסולת אלקטרונית תל אביב

פסולת אלקטרונית תל אביב כוללת ציוד אלקטרוני וחשמלי או נורות וסוללות אשר לא יכולים עוד לתת את המענה עבור המטרה שבשבילה יוצרו ויש להחליפם בחדש. בישראל מיוצרים בכל שנה בערך 160,000 טון של פסולת אלקטרונית שיש בה ריכוז ברמה גבוהה של מתכות וחומרים שאינם ידידותיים לסביבה ומזהמים אותה. לכן, על-פי חוק, יש להפריד את הפסולת הזו משאר הפסולת ולהעבירה למחזור במוקדים הייעודיים לכך.

איסוף פסולת אלקטרונית תל אביב

עם חלוף השנים, עולה השימוש במכשירים אלקטרוניים בכל העולם וכך גם התקדמות הטכנולוגיה אשר מובילה למצב שבו רבים מחליפים את המוצרים שברשותם לחדשים יותר וכך הכמות של הפסולת האלקטרונית מתרבה במהירות. כדי לבלום את הבעיה ואת הנזק שהיא מהווה, ברחבי העולם, וגם בישראל, נחקק חוק המחייב הן את הצרכנים והן את היצרנים בדבר מחזור המוצרים.

לפסולת האלקטרונית אסור להגיע למזבלות ולמשרפות העירוניות שכן היא מסוכנת ביותר ומזהמת את הסביבה וכך אם יושלכו פריטים לשטח פתוח שאינו מיועד לה היא עלולה להגיע לפני הקרקע ולמי התהום ולזהם אותם ברעלים מסוכנים.

החשיבות במיחזור פסולת אלקטרונית

כמו כן, הרבה מהמוצרים האלקטרוניים מכילים רכיבים שאפשר למחזר ולהשתמש בהם שוב ושוב גם אם המכשירים עצמם כבר ישנים. יש במוצרים אלו מתכות שונות, כמו: ברזל, זהב ונחושת אשר מקורם בטבע ובמקום לכרות אותם ממקומם הטבעי אפשר לנצל אותם לשימוש חוזר ממכשירים שאינם שמישים עוד וכך גם נמנעים מזיהום הסביבה וגם נמנעים מפגיעה נוספת בטבע.

אנשים, ארגונים וחברות רבות מעוניינים לפעול על פי החוקים והתקנות, לכן בנושא מיחזור פסולת אלקטרונית תל אביב הם פונים לחברה העוסקת במחזור. נציגיה מפנים את הציוד שנועד למחזור ומטפלת בו בהתאם לדרישות ולהנחיות בחוק, ציוד כגון כרטיסים ורכיבים אלקטרוניים, מדפסות, מחשבים ומקלדות, תקשורת ועוד.

הצטרפו אלינו וקחו חלק בשמירה על הסביבה, אנחנו נשמח לסייע בפינוי פסולת אלקטרונית תל אביב ומחזורה באמצעות פתרונות רבים. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונציג שלנו ישוחח אתכם בהקדם ויתאם את מועד הפינוי ממשרדכם או מהבית שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף: