פסולת אלקטרונית נתניה

המפעלים והחברות הגדולות אשר ממוקמים באזור התעשיה פולג ובאזורים הנוספים בעיר מבצעים שינויים מעת לעת במערך המחשוב והתקשורת שלהם. הדבר תואם את צרכי החברה כמו התקנה של שרתים חדשים לצורך גיבוי, אחסון ועוד.

מערכות המחשוב הישנות של העסק

בתום פעולות ההתקנה של המערך החדש, נותרים כל המחשבים והשרתים הישנים, מקלדות, כרטיסים אלקטרוניים, דיסקים קשיחים, מערכי גיבוי ישנים ועוד. בנוסף לכך נותרים טלפונים ישנים, מערכות תקשורת שכבר אינן שמישות, כבלים ועוד.

המשך הדרך של המערכות שהוצאו

הנהלת החברה מודעת לכך שאין להשליך פסולת אלקטרונית נתניה אלא יש לבצע הליך מסודר של מחזור מכמה סיבות. הסיבה הראשונה והחשובה היא כיוון שבתוך כל המערכות הללו קיים מידע ואין רצון שמישהו יצליח לשלוף את הנתונים ולהשתמש בהם. מדובר במידע עסקי שהוא אקוטי ולכן יש להשמידו.

מעבר לכך אין להשלים פסולת אלקטרונית ברחוב או באתרי פסולת ולכן יש לבצע הליך מסודר של פינוי פסולת אלקטרונית נתניה. עובדי החברה מרכזים את כל הציוד המיותר בארגזים, כדי להעבירם למקום הנכון.

מפעלי המחזור

ברחבי הארץ יש כמה מפעלי מחזור אשר מבצעים פעולות כתישה ומחזור של פסולת אלקטרונית נתניה ולכן הדרך הקלה ביותר היא ליצור איתם קשר ולתאם איתם את המועד שבו יגיעו הנציגים שלהם, כדי לאסוף את כל הארגזים. בתאריך שנקבע מגיעים נציגי המפעל עם משאית אל המשרדים או לכל בית עסק אחר ואוספים את כל הארגזים.

פעולות מחזור במפעל המחזור

במפעל המחזור ממיינים את כל הפריטים שהגיעו וכל סוג של ציוד מועבר למכונות שונות אשר מבצעות פעולות אחרות כמו גריסה, התכה ועוד. בהתאם לבקשת הנהלת החברה שהעבירה ציוד זה, הם מוזמנים להגיע למפעל כדי לראות כי אכן כל החומר מושמד בדרכים שונות ולכן לא יהיה אפשר בעתיד לשלוף מידע, כיוון שהכול נכתש למיליוני חלקיקים קטנים.

אם יש לכם צורך לבצע מחזור של ציוד אלקטרוני שהוא כבר לא שמיש, השאירו כאן את הפרטים שלכם ואנחנו נשמח לתאם מועד איסוף של מלוא התכולה מהמשרד למפעל המחזור.

מוזמנים לקרוא בנוסף: