מחזור מחשבים וציוד אלקטרוני בחברת שורו

פסולת אלקטרוניקה הרצליה

המשרד להגנת הסביבה הכריז בשנים האחרונות על כמה וכמה חוקים חדשים בנושא מחזור חומרים מסוכנים בישראל וביניהם תחום הפסולת האלקטרונית שהיא פסולת רעילה.

שורו מיחזור אלקטרוניקה

איסוף של פסולת אלקטרוניקה

באזור התעשייה של הרצליה פעילות חברות עסקיות וחברות היי טק רבות. רבות מהן מחליפות מעת לעת את המכשור האלקטרוני שלהן כמו מדפסות, שרתים, מחשבים, מצברים, סוללות ועוד. הדרך הנכונה לטיפול בפסולת זו היא על ידי איסוף של פסולת אלקטרוניקה הרצליה והעברתה למפעל המחזור כדי לבצע בהן את הפעולות הנדרשות.

בתחילת הדרך קולטים את המוצרים, שוקלים אותם, מתעדים וממיינים למסלולים שונים של מחזור וזאת בהתאם לסוג המוצר ולאפשרויות להשתמש בו גם בעתיד. יש מוצרי מתכת שמועברים להתכה כדי לייצר מהם מוצרים חדשים לחלוטין ויש כרטיסים אלקטרוניים אשר נשלחים לחו"ל, כדי למקסם את השימוש בהם.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

ייעול העבודה מול מפעל המחזור

העסקים צוברים פסולת אלקטרוניקה הרצליה, כאשר הם מבצעים שדרוג של כל מערך המחשוב או מעת לעת כאשר הם מחליפים פריט זה או אחר. בשני המקרים העסקים מודעים לחשיבות הרבה של השמירה על איכות הסביבה ולכן הם מיידעים את מפעל המחזור, כדי שהמשאיות יגיעו למקום ויאספו את נכסי ה IT לצורך טיפול ומחזור.

שמירה על המידע

במחשבים רבים קיים מידע מסווג אשר קשור לאופי הפעילות העסקית בחברה שבה הוא פעל. קיימת חשיבות רבה לשמור על מלוא המידע ולכן נועלים זאת בחדר סגור ובשלב מאוחר יותר מוחקים את המידע מהכונן. המטרה היא להגן על המידע המסווג והרגיש, כדי שהוא לא יגיע לידיהם של זרים או של מתחרים שעלולים לבצע בו שימוש לרעה.

מודעות לנושא איכות הסביבה

בשנים האחרונות הציבור מודע לכל נושא השמירה על הגנת הסביבה ולכן פסולת אלקטרוניקה הרצליה כבר אינה נזרקת באתרי אשפה או בפחי הזבל, אלא מרוכזת בעסקים ומועברת למפעלי המחזור להמשך הטיפול המקצועי בהם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

שירותי מיחזור נוספים:

אודות שורו

חברת שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling).
החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה.

פרטי יצירת קשר

מלאו את הפרטים בטופס:

הפתרונות שלנו בסרטון קצר

סרטון מיחזור אלקטרוניקה
נגן וידאו