פינוי פסולת אלקטרונית – אלו מוצרים ניתן למחזר או להשמיש מחדש?

פסולות אלקטרוניות על כל סוגיהן מכילות חומרים רעילים ומסוכנים אשר בעת הטמנתם במטמנות האשפה הרגילה הן תופסות נפח רב, אינם מתפרקות והרעלנים שבהם מחלחלים דרך האדמה למי התהום ומזהמים כך את המים שאנו שותים ואת הסביבה לאדם, לחי ולצומח. הנזקים העלולים להיגרם בשל כך מסוכנים מאוד ובלתי הפיכים. זוהי למעשה החשיבות הגדולה ביותר בפינוי וטיפול בפסולות אלקטרוניות והפרדתן מזרם האשפה הרגילה.

פסולות אלקטרוניות מכילות מתכות שונות בניהן מתכות אצילות אשר כרייתם והפקתם יקרה ומקורם במשאבי טבע שלאט לאט כמותם הולכת וקטנה. בתהליך המחזור אנו תורמים לחיסכון ולניצול מרבי של חומרי הגלם הללו בכך שאנו משמישים מוצרים אלקטרוניים מחדש או כאשר מוחזרים חומרי גלם אלו לתעשייה מחדש לטובת מוצרים אלקטרוניים חדשים.

כל מוצר אלקטרוני קטן או גדול שיש לכם בבית העסק, במפעל או בחברה שלכם, בין אם הינו תקול או שפועל אך אין בו צורך עוד ותופס מקום אחסנה מיותר, הוא פסולת אלקטרונית. אנו בחברת שורו עוסקים בפינוי ואיסוף פסולות אלקטרוניות אלו ופועלים בכל פסולת על פי סוגה בהתאם.

מוצרים אשר ניתן להחזירם לתעשייה מופרדים, מוצרים שניתן למחזר ממוחזרים, בתהליך הגריטה אנו מפרקים לחלקיקים קטנים ביותר עד למצב של חומר גלם אשר ממוינים וניתן להשמישם מחדש, סילוק החומרים המסוכנים אשר פסולות אלו מכילות וכן הלאה… כל התהליכים בהם פסולות אלו עוברות לאחר האיסוף והפינוי וקבלתם במפעלינו ב SHURU נעשים עם כל האמצעים הטובים, עם צוות עובדים מיומן ומקצועי, בצורה אחראית ומבוקרת, בהתאם לכל התקנים והחוק.

חשוב לבחור חברה מקצועית עם ניסיון של שנים בתחום

אנו בחברת שורו דואגים לכל מה שכרוך באיסוף, פינוי וקנייה של פסולות אלקטרוניות ועד לתהליך המחזור הנכון והחכם במפעלנו. בין יתר המוצרים האלקטרוניים שאנו אוספים על מנת למחזר או להשמיש מחדש הם: כל ציודי ה IT והמחשוב השונים ובטיפול בצורה המאובטחת ביותר בכל המדיה הממוחשבת , מכונות צילום, מדפסות, כל ציודי התקשורת וסוגי הטלפונים השונים, חדרי שרתים ומחשוב, כבלים, סוללות, מצברים, מנורות ונורות פלורסנט וכיוצ"ב.

כל שאלה ופנייה בנושא פסולות אלקטרוניות, מחזור, פינוי, איסוף וקנייה ניתן להפנות אלינו ונציג מטעם חברת SHURU ייתן את השירות הטוב והמקצועי ביותר. כמו כן נשמח להגיע גם אלכם לפגישה ללא עלות על מנת לבחון את המוצרים השונים אצלכם ובהמשך לרכוש מכם כל מה שרלוונטי כך שהרווח מקסימלי ולכולנו.

צרו קשר
close slider

[recaptcha]