פסולת אלקטרונית בעידן של היום

אול טרייד

פתרונות מחשוב הם חלק בלתי נפרד מעולמו של כל עסק בישראל של שנת 2021, אך נכון להיום קיים תחום חדש שעיקרו פתרונות מחזור חכמים לעסקים. תחום זה מתפתח בצעדי ענק ומוגש לעסקים כשירות אול טרייד, שירות בו הם יכולים להחליף את המוצרים הישנים שלהם במוצרים מחודשים.

תחום זה שעיקרו פתרונות מחשוב חכמים לסקטור העסקי, תחום בו מובטחים לעסק מוצרים ידידותיים לסביבה בעלויות מופחתות. הוא תחום בו עסקים רבים מביעים עניין לאחרונה וזאת משום היתרונות הרבים הטמונים בו. מעוניינים לדעת כיצד גם אתכם תוכלו ליהנות מפתרונות אלו?

שורו מיחזור אלקטרוניקה

אול טרייד – פתרונות מחזור ציוד קצה

 לכל ארגון יש ציוד אלקטרוני שסיים את תפקידו. לאחר שהארגון אוסף את כל הציוד הישן אשר אינו בר שימוש הוא צריך לפנות אל חברה אשר מומחית בכל הקשור אל מיחזור ציוד אלקטרוני. חברה זו תיקח על עצמה את כל הקשור אל תהליך המיחזור. כיום, יש אפשרות להשתמש בשירותיה של חברה אשר מספקת שירות מיחזור ומכירת ציוד מחודש.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים

שלבי תהליך מיחזור מחדש

חברה אשר מבצעת מיחזור וחידוש היא חברה אשר מספקת פתרון יעיל לכל עסק ותוך כדי מבטיחה את שמירתה של איכות הסביבה. השימוש בשירותי אול טרייד יבטיח לעסק שנציגי החברה יגיעו לעסק, יאספו אל כל הציוד האלקטרוני. השלב הבא יהיה מיון והפרדה של אותו ציוד  ולאחר מכן יתבצעו פעולות מחזור של כל ציוד הקצה אשר בארגון שלכם, ציוד המחשוב וציוד ה IT באופן הטוב ביותר.

מחשוב מחודש – אול טרייד פתרון יעיל לעסק

שירות מחשוב מחודש הוא אחד השירותים החשובים והיעילים ביותר לכל עסק. כאן, הארגון מוסר את כל החומרה הישנה בה כבר אין שימוש, אם מדובר על מחשבים ישנים, שרתים, תחנות עבודה, מתגים ועוד. חומרה זו עוברת תהליך חידוש מוקפד ומבוקר אשר עומד בתקנות iso9001 וטרם מכירת הציוד הוא עובר בדיקות איכות מחמירות. הארגון אשר רוכש את המחשוב המחודש תורם לסביבה שכן מדובר על רכיבים ישנים שמוחזרו, מרוויח שכן העלויות זולות בעשרות אחוזים ומשתלמות והוא מקבל על החומרה המחודשת אחריות מלאה ושירותי מעבדה.

מעוניינים לתרום לאיכות הסביבה, לייעל תהליכים ולצמצם עלויות? מעוניינים להיפטר מאותו הציוד שסיים את תפקידו בארגון?

שירותי מיחזור נוספים:

אודות שורו

חברת שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling).
החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה.

פרטי יצירת קשר

מלאו את הפרטים בטופס:

הפתרונות שלנו בסרטון קצר

סרטון מיחזור אלקטרוניקה
נגן וידאו